Перемога у міжнародному фестивалі «Берегівські святкові вечори»

Вистава за мотивами казки «Лускунчик»
24.12.2015
8 березня в РДА Дніпровського району
08.03.2016

Поздоровляємо з перемогою у міжнародному фестивалі «Берегівські святкові вечори» – зразковий театр естради та моди «Модний театр»!

З 12.01.2016р. по 16. 01 2016р. у місті Берегово відбувся дитячий міжнародний фестиваль «Берегівські святкові вечори» в якому наш колектив, а саме зразковий театр естради та моди «Модний театр» керівники Світлана Яковчук та Валентина Гриб, зайняв перше місце у номінації – «Театри моди» та сертифікат на 100 євро для участі у заключному турі фестивалю.
Також діти змогли провести цікаво та змістовно свій вільний час, побувавши на екскурсії в замку «Паланок» – м. Мукачево, пізнати багато цікавого про страусів на «Страусиній фермі», відвідати « Майстерню карамелі» та покататись на ковзанах і пограти в боулінг.
Канікули вдались неперевершено!